"Życie bywa znośne" - Zapowiedź książki i spotkanie z autoremW środę na blogu ukaże się recenzja książki pt. "Życie bywa znośne". To książka o rozterkach miłosnych głównego bohatera, o dorastaniu i odnajdywaniu siebie. Jesteście ciekawi jak potoczą się losy bohatera? Ja bardzo, właśnie czytam tę książkę i z każdą stroną jestem o krok od poznania tajemnicy jego losów. 


Z okazji XII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek będziecie mieli okazję na spotkanie się z autorem - Pawłem Bojarskim w Toruniu. 

Wszystkich miłośników literatury, studentów, absolwentów WSB oraz mieszkańców Torunia zapraszamy na spotkanie autorskie z Pawłem Bojarskim - autorem powieści "Życie bywa znośne", które odbędzie się 15 maja o godzienie 13.00 w bibliotece Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu na ulicy Młodzieżowej 31a (wejście od ulicy Dekerta). Na spotkaniu zostanie przeprowadzony wywiad z autorem oraz rozmowa na temat czytelnictwa wśród młodzieży. Spotkanie będzie zakończeniem Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. Serdecznie zapraszamy.

Komentarze

  1. Wcześniej nie zwróciłabym uwagi na tę książkę, ale teraz czuję się zaintrygowana. Chętnie bym po nią sięgnęła :)

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.