niedziela, 10 maja 2015

"Życie bywa znośne" - Zapowiedź książki i spotkanie z autoremW środę na blogu ukaże się recenzja książki pt. "Życie bywa znośne". To książka o rozterkach miłosnych głównego bohatera, o dorastaniu i odnajdywaniu siebie. Jesteście ciekawi jak potoczą się losy bohatera? Ja bardzo, właśnie czytam tę książkę i z każdą stroną jestem o krok od poznania tajemnicy jego losów. 


Z okazji XII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek będziecie mieli okazję na spotkanie się z autorem - Pawłem Bojarskim w Toruniu. 

Wszystkich miłośników literatury, studentów, absolwentów WSB oraz mieszkańców Torunia zapraszamy na spotkanie autorskie z Pawłem Bojarskim - autorem powieści "Życie bywa znośne", które odbędzie się 15 maja o godzienie 13.00 w bibliotece Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu na ulicy Młodzieżowej 31a (wejście od ulicy Dekerta). Na spotkaniu zostanie przeprowadzony wywiad z autorem oraz rozmowa na temat czytelnictwa wśród młodzieży. Spotkanie będzie zakończeniem Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek. Serdecznie zapraszamy.