wtorek, 31 marca 2015

Zapowiedź - "Biorąc oddech"


Witajcie kochani!
Niedawno na blogu mogliście przeczytać recenzję drugiej książki jednej z moich ulubionych serii - "Oddechy", organizowane były również konkursy, a tu już niedługo w księgarniach pojawi się trzecia część tej serii, na którą czekam z  niecierpliwością. Jestem bardzo ciekawa jak zakończą się losy Emmy. Jedno jest pewne...nie chcę, żeby ta seria już się skończyła! Bardzo polubiłam bohaterów i trudno mi się będzie z nimi rozstać! :) 

Po trudnych przeżyciach najpierw z dręczącą ją ciotką, a następnie z uzależnioną od alkoholu matką, Emma zupełnie odcięła się od tego, co było. Ale tylko pozornie. Ma nowe życie i nowych znajomych w Kalifornii, a mimo to każdego dnia ścigają ją te same wspomnienia. Broni się przed natrętnymi głosami z przeszłości, również za pomocą tego, czego tak się brzydzi – alkoholu. Tak rozpaczliwie próbuje zapomnieć i ochronić bliskich przed sobą samą…
Co jeszcze ją czeka? Czy nauczy się kochać siebie? Czy wybierze miłość i nadzieję zamiast rozpaczy i mroku? Czy Evanowi uda się ją ocalić? A może zrobi to ktoś inny?

Premiera tej książki będzie 8 kwietnia między innymi pod naszym patronatem oczywiście.