Szukaj na tym blogu

27 stycznia 2015

Wyniki konkursu!

Witajcie! 
Jak dobrze wiecie, w ramach patronatu nad książką "Oddychając z trudem", razem z wydawnictwem Feeria Young organizowaliśmy konkurs, w którym do zdobycia była właśnie ta książka. 

Konkurs zakończył się wczoraj, a dziś już mamy dla Was wyniki! Nie chciałyśmy trzymać Was w niepewności, dlatego....

Zwycięzcą zostaje: 

Elżbieta Szaranek

To właśnie jej wypowiedź spodobała się nam najbardziej i to ona wygrywa książkę "Oddychając z trudem".  Poniżej możecie przeczytać jej odpowiedź na pytanie, dlaczego to ona powinna wygrać tę książkę! 

"Dlaczego ja?

Uwielbiam książki, które niosą przekaz, tą głębię…
Ostatnimi czasy pokochałam czytanie o trudnych historiach, ponieważ dają one nadzieję. Nadzieję, że można sobie poradzić z największymi problemami. Nadzieję, że nie warto kurczowo trzymać się przeszłości i zwalczyć wewnętrzne demony. Wierzyć, że coś dobrego Nas jeszcze spotka. Życie bywa kruche, więc trzeba być silnym i czerpać z życia to co najlepsze. Bo dobre chwile mijają szybko, a ludzie często o nich zapominają…
„Wolę zachować niesamowite wspomnienia z tych kilku dni spędzonych razem, niż nie mieć ich w ogóle. Mimo świadomości, że ten czas już się nie powtórzy.”
Myślenie pozytywne. Musimy uczyć się na błędach i być w końcu szczęśliwym.
Człowiek musi wierzyć w siebie i w lepszy los. Dzień w dzień dawać sobie przeróżne powody, by oddychać… :)"

Za kilka dni będziemy miały dla Was kolejny konkurs z tą serią, dlatego bądźcie z nami na bieżąco!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.

OBSERWUJĄCY