Szukaj na tym blogu

21 stycznia 2015

Michał Piekara - "Razem przez życie"


Michał Piekara - psychoterapeuta i doradca małżeński. Autor poradników dla par i małżeństw. Prowadzi konferencje w Polsce i za granicą poświęcone budowaniu trwałych relacji miłości. Szczęśliwy mąż i ojciec trójki dzieci.

Zbyt wiele małżeństw daje się zdominować przez naturalne dla każdego związku konflikty i trudności. Wynikają one z rozmaitych przyczyn. Istnieją pewne uniwersalne metody radzenia sobie z nimi. Okazuje się bowiem, ze częstokroć  najtrudniejszym doświadczeniem jest wspólne szukanie rozwiązań tych problemów, a nie sam problem. Książka ta daje szereg konkretnych recept, jak przebrnąć przez te trudności, które, nie oszukujmy się, w mniejszym lub większym stopniu, dotyczą każdego małżeństwa. 

Książka Michała Piekary to idealny poradnik dla małżeństw, które borykają się z problemami, a również dla tych, które chcą się przed nimi uchronić. Myślę jednak, ze ta książka powinna być głównie skierowana do osób pragnących zawrzeć związek małżeński. Dzięki poradom zawartych w tej książce mogą doskonale przygotować się na trudności, które mogą stanąć na ich drodze. Możliwe, ze jest to doskonale rozwiązanie, by ludzie potrafili żyć ze sobą w każdej sytuacji, nie tylko wtedy, kiedy los się do nich uśmiecha.

Michał Piekara to bardzo mądry człowiek, który dzięki swojemu doświadczeniu w życiu prywatnym i zawodowym oraz dzięki ogromnej wierze w Boga, potrafi dawać bardzo cenne rady, które dają szanse na uratowanie rozpadającego się związku. 

Bardzo podoba mi się to, ze autor poruszając kolejne problemy małżeństw, przedstawia je na konkretnych przykładach, dzięki temu przybliża czytelnikowi dana sytuacje. 
Myślę, ze nie warto czekać z przeczytaniem tej książki do momentu, kiedy będzie naprawdę ciężko, dobrze jest wiedzieć co może nas czekać w małżeństwie, bo nie zawsze bedą to chwile beztroski i szczęścia, ale zawsze pełne miłości...
Gorąco polecam tę książkę.
Ocena:
10/10

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.

OBSERWUJĄCY