Szukaj na tym blogu

31 grudnia 2014

"Oddychając z trudem" - Zapowiedź


Jakiś czas temu miałam okazję przeczytać niesamowitą książkę - "Powód by oddychać". Zakończenie powieści wbiło mnie w fotel na tyle, że nie mogłam doczekać się kolejnej części. I oto jest, a raczej będzie. 14 stycznia ma premierę druga część "Oddechów". I tutaj muszę się pochwalić małym sukcesem. Blask Książek został patronem tej książki, z czego bardzo się cieszę. I Wy na pewno na tym skorzystacie, ponieważ planuję zorganizować dla Was konkursy! Zatem spójrzcie na opis:

Emma przetrwała dramatyczną noc w domu swojej ciotki, ale niewiele z niej pamięta. Obudziła się w szpitalnym łóżku, w koszmarnym stanie. Odbył się proces sądowy, w którym na szczęście nie musiała uczestniczyć. Teraz Carol nie może już zrobić jej nic złego, ale wysoką ceną za to jest utrata kontaktu z Laylą i Jackiem.Emma wróciła do szkoły i na boisko, i stara się po prostu prowadzić zwyczajne życie nastolatki, z wierną Sarą i oddanym Evanem u boku. Nie jest to jednak łatwe – wciąż budzi się zlana potem po koszmarnych snach, a na ulicach prześladują ciekawskie spojrzenia. Gdy decyduje się zamieszkać ze swoją matką, sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje. Tak trudno oddychać, gdy trzeba radzić sobie z tak silnymi emocjami…

Ja już nie mogę się doczekać, aż będę mogła sięgnąć po nią i zagłębić się w lekturze. A jak Wam się podoba ta książka? Znalazła się ona Waszym "must read" czy też "must have"? 


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.

OBSERWUJĄCY