Szukaj na tym blogu

30 listopada 2014

Świąteczny konkurs z Blaskiem!

Witajcie kochani! 
Święta zbliżają się wielkimi krokami, a więc postanowiłyśmy zorganizować dla Was konkurs świąteczny. Dwie nagrody książkowe są bardzo świąteczne, drugie niekoniecznie, ale mimo wszystko myślę, że warto wziąć udział. Mam nadzieję, że każdy znajdzie sobie w nim coś dla siebie. 

Dodatkowo chciałabym od razu podkreślić, że tym razem wyłonieni zwycięzcy przez pewien czas nie będą ujawnieni. Książka powędruje od razu do zwycięzcy, a wyniki zostaną opublikowane na blogu po Świętach. Dlatego w zgłoszeniu (tym dodatkowym, na mejla) musicie dołączyć Wasz adres korespondencyjny.  Niech będzie to dla Was prawdziwa niespodzianka na święta! :) 


Zasady konkursu:

1. Organizatorkami konkursu są administratorki bloga Blask Książek.
2. Do wygrania - książki:
- Krystyna Mirek - "Podarunek" oraz polskie autorki - "Cicha 5"  od wydawnictwa Filia;
- Katarzyna Michalak - "Przystań Julii" -  od wydawnictwa Znak;
- Anna Kołomycew (Anwen) - "Jak dbać o włosy" - od wydawnictwa Sensus;
3. Konkurs trwa od 30 listopada do 15 grudnia. Zgłoszenia wysłane po terminie, nie będą brane pod uwagę!
4. By wziąć udział w konkursie nie trzeba być publicznym obserwatorem bloga.
5. Nieobowiązkowym jest wstawienie baneru konkursowego na swojego bloga czy fanpejdża, by wieść o konkursie dotarła do większej liczby odbiorców, aczkolwiek będzie nam bardzo miło.
6. Ze względu na fakt, iż nie wszyscy posiadają Facebooka, niewymagane jest polubienie fanpejdża Blasku Książek, niemniej, byłybyśmy wdzięczne.
7. By wziąć udział w konkursie należy zamieszkiwać Polskę, bądź posiadać adres korespondencyjny w granicach naszego państwa.
8. Na naszego emaila: blaskksiazek@gmail.com prosimy wysłać to samo zgłoszenie, co w komentarzu, dodatkowo dodając od razu adres do korespondencji. Wyłonienie zwycięzcy tym razem odbędzie się na innych zasadach. (patrz wyżej) 
10. Odpowiedź na jedno z zadań konkursowych, tytuł wybranej książki (najlepiej dwa, do wyboru) a także e-mail, nick, bądź w przypadku osób anonimowych imię i nazwisko, "Biorę udział w konkursie", należy wpisać w komentarzu pod tym postem. Zgłoszenia gdziekolwiek indziej, nie będą brane pod uwagę!

Zadanie konkursowe: 

Napisz świąteczną historię (krótką, do 20 zdań), w której wydarzenia przybrały zaskakujący obrót akcji. 
(Troszkę w temacie "Podarunku")

Wśród nadesłanych prac wybierzemy cztery najlepsze i to te osoby otrzymają nagrody. 


PS. Widzimy, że wena Was nie opuszcza, zatem zwiększamy limit, abyście mogli wyżyć się twórczo. POWODZENIA!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.

OBSERWUJĄCY