Szukaj na tym blogu

27 listopada 2014

Od słów do czynów

Witajcie, 

Dzisiaj chciałybyśmy się z Wami podzielić wydarzeniami, które miały miejsce w naszym życiu w ostatnich dniach. 
Był poniedziałek (24 listopada) dzień jak co dzień i wydawałoby się, że nic szczególnego się nie wydarzy. Podczas lekcji języka polskiego, nasza pani profesor zeszła na temat książek. Natychmiast włączyłyśmy się w dyskusję, rozmawialiśmy o książkach. Dzięki naszej nauczycielce, dowiedziałyśmy się o wielu ciekawych tytułach, których jeszcze nie spotkałyśmy na swojej drodze. Ta rozmowa była początkiem a zarazem motywacją, by wyjść z ukrycia! 
Po lekcji, zaopatrzone w naszą wizytówkę, udałyśmy się na rozmowę, która sprawiła, że zwykły, szary poniedziałek, przerodził się w pełen pozytywnych emocji dzień...


Wreszcie nasza nauczycielka dowiedziała się o istnieniu bloga, była zachwycona, a my oczarowane jej reakcją. Dotarło do nas, że niepotrzebnie tak bardzo to ukrywałyśmy, nie chciałyśmy, by ktoś pomyślał, że się chwalimy... Nic bardziej mylnego, nasza kochana pani była bardzo pozytywnie zaskoczona, oczywiście przyjęła wizytówkę i zapowiedziała odwiedzenie bloga! Już następnego dnia miałam przyjemność z nią porozmawiać i usłyszeć wiele pozytywnych opinii, między innymi o wywiadzie z panią Krystyną Mirek, którego autorką była nasza Gosiek! Nie ma to jak usłyszeć tyle pochlebstw z ust osoby z doświadczeniem i większą wiedzą.
Serdecznie Panią pozdrawiamy, bo być może czyta Pani teraz ten post. :)

Muszę przyznać się również, że mam nawyk czytania książek podczas niektórych lekcji, dzisiaj zdarzyło mi się to na niemieckim, co nie uszło uwadze nauczycielki. Jednak zamiast otrzymać jakieś upomnienie, zostałam poinformowana, że jak skończę to mam pożyczyć samej nauczycielce tę książkę, swoją drogą była to książka Cathy Glass pt. "Zapomniane dziecko", widzę, że nie jestem jedyną osobą zachwyconą pracą tej kobiety.

Po tych burzliwych wydarzeniach doszłyśmy wspólnie z Gosiek do wniosku, iż nie ma co ukrywać się ze swoimi zainteresowaniami. Jesteśmy dumne z tego co robimy i nie zamierzamy tego zmieniać, a pozytywne opinie wpływają na nas jeszcze bardziej budująco. Dziękujemy, że jesteście!!!

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.

OBSERWUJĄCY