Szukaj na tym blogu

16 października 2014

ZAPOWIEDŹ: Nina Reichter - "Ostatnia spowiedź" tom III

Dzisiaj chciałabym Was zapoznać z zapowiedzią książki, której wyczekuję już od tamtego roku, od przeczytania drugiej części. Jest to oczywiście książka Niny Reichter - "Ostatnia spowiedź" tom III. Dwie pierwsze części pokochałam i już nie mogę się doczekać, kiedy będę miała okazję zapoznać się z trzecią częścią OS. Recenzje zarówno pierwszej jak i drugiej części są na blogu i serdecznie zapraszam do zapoznania się z nimi i podzielenia się ze mną swoim zdaniem odnośnie całej serii, jeśli czytaliście. 


Kontynuacja bestsellerowej powieści Niny Reichter. Pełna napięcia, romantyczna opowieść o miłości w szponach show-biznesu. Poznaj tom III cyklu "Ostatnia spowiedź".
Bradin i Ally żyją spokojnie, są zaręczeni. Ale show-biznes nie zapomina o tych, których raz pochwycił w swe sidła. Bradin nadal żyje w sieci zależności. Producenci, wytwórnia, kontrakt płytowy. Słupki sprzedaży. Świat bez sentymentów. Gdy Violet La Roch odkrywa przed mediami prawdę o swoim dawnym związku z Bradinem, wszystko zaczyna się walić. Jedno kłamstwo pociąga za sobą drugie. Znajdują się ludzie, którym zależy, by zniszczyć wokalistę Bitter Grace. I okazuje się, że poukładane życie to domek z kart, nic bardziej trwałego od snu. Co zrobić, gdy szaleńcza, mająca trwać wiecznie miłość nagle się skończyła… a Ally nadal mieszka w obcym kraju, wprawdzie z karierą, ale bez rodziny i z sercem rozbitym w drzazgi?

Miłość, zazdrość, show-biznes. Ostatnia spowiedź

Poczuj, jak kocha ten, którego kochają tysiące…Miło mi również ogłosić, że Nina Reichter zawita do Polski i będzie możliwość spotkania się z nią na 18. Międzynardowych Targach Książki w Krakowie dnia 26 października o godzinie 11 przy stoisku wydawnictwa Novaeres C29. Tutaj możecie potwierdzić swój udział - wydarzenie na Facebooku. 

Dodatkowo, jeśli jest ktoś jeszcze, kto nie miał okazji przeczytać pierwszych dwóch tomów może mieć możliwość wygrania ich w konkursie na Facebooku - tutaj. Konkurs trwa tylko do soboty! Śpiesz się. 


Czekacie na tę premierę? Co myślicie o całej serii? Jak Wam się podobała i czego spodziewacie się po trzeciej części? Podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzu! 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.

OBSERWUJĄCY