Szukaj na tym blogu

05 października 2014

Oddaj głos na Blask Książek

 Cześć!
Jest nam niezmiernie miło, gdy widzimy, jak z każdym dniem przybywa Was, naszych CZYTELNIKÓW. Za każdym razem jak tutaj się pojawiam, jest Was coraz więcej. To dla nas naprawdę bardzo motywujące. Niedługo szykujemy dla Was kolejne konkursy z nagrodami książkowymi (a może nie tylko takimi). Dziękujemy Wam bardzo za to, że chętnie i często zaglądacie na Blask Książek i mamy do Was ogromną prośbę. 

Nasz blog bierze udział w konkursie eBuka 2014, na najlepszy blog książkowy. Mamy świadomość, że przed nami jeszcze długa droga, ale byłybyśmy Wam bardzo wdzięczne, gdybyście oddali głos na Blask Książek. Zasady wcale nie są trudne, a samo wykonanie "zadania" nie powinno Wam zająć więcej niż 3 minuty. 

Jak zagłosować? Spójrzcie na obrazek poniżej: 

Na koniec mała informacja - jak już pewnie wiecie, za niecałe trzy tygodnie odbywać się będą 18. Targi Książki w Krakowie. W sobotę, tj. 25 października do Krakowa przybędzie Ekipa Blasku Książek! (Bez Ann). Liczymy na to, że spotkamy tam kogoś z Was i będziemy miały okazję zamienić przynajmniej parę zdań!

Kto z Was planuje wybrać się na Targi? 

PS. Przypominam o głosowaniu na Blask Książek. 

13 komentarzy:

 1. Ja zawsze chciałam się wybrać na Targi Książki i w tym roku w końcu mam taką okazję! Może Was spotkam, ale i tak kompletnie nie wiem, jak wyglądacie itp. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Głos oddany :) Trzymam kciuki za powodzenie w konkursie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 4. Na pewno zagłosuję na Was :)
  A na Targi się wybieram, pasuje wreszcie wykorzystać fakt mieszkania w Krakowie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zagłosuję na bank :) A na targi jadę na pewno więc może się zobaczymy :)

  OdpowiedzUsuń

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.

OBSERWUJĄCY