Szukaj na tym blogu

24 października 2014

Blask Książek na Targach Książki w Krakowie.

Cześć!
Jak zapewne wszyscy bardzo dobrze wiedzą, dziś w Krakowie rozpoczęły się 18. międzynarodowe Targi Książki. Wiem, że wielu z Was się na nie wybiera. Pisaliście już niejednokrotnie o tym na Waszych blogach. Żadna z nas jeszcze nie uczetniczyła w takim wydarzeniu i jesteśmy strasznie ciekawe jak one wyglądają! 

Dziewczyny z Blasku Książek (Gosiek i Fosiek + koleżanka Karolina) wybierają się na targi w sobotę, 25. października i już nie mogą się doczekać! Tak naprawdę nie mamy jakiegoś wielkiego planu, co chcemy zobaczyć, co kupić, kogo spotkać. Liczymy na spontaniczność. Mimo wszystko, z całą pewnością będziecie nas mogły zobaczyć przy stoisku Filii, na spotkaniu z panią Krystyną Mirek, na pewno będziemy się kręcić również przy stoiskach innych wydawnictw tj, Znak, w którym mamy zamiar zaopatrzyć się w najnowszą książkę pani Kasi Michalak - "Przystań Julii". Na więcej planów nie mamy. Chciałybyśmy poznać nowych ludzi, poplątać się z innymi blogerami. Tak więc, jeśli tylko chcielibyscie nas poznać, piszcie do mnie na Facebooku, na pewno się jakoś dogadamy i potem, w Krakowie się znajdziemy. Poniżej zdjęcie, żebyście wiedzieli jak wyglądamy! :)


Dla wszystkich tych, którzy nie mają możliwości uczestniczyć w tych targach prawdopodobnie przeprowadzimy relację na żywo (w postaci zdjęć) na fan page, więc jeśli ktoś jeszcze nas nie polubił na Facebooku, jest tu temu okazja - klik. Po targach również na pewno pojawi się post z podsumowaniem targów! 

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.

OBSERWUJĄCY