wtorek, 2 września 2014

Coś dla fanów Seleny Gomez!

Są tu jacyś fani Seleny Gomez? Dziś na blogu coś specjalnie dla nich! Przedstawiam Wam zapowiedź pierwszej książki o Selenie Gomez po polsku. Jest to jej biografia, do której przeczytania serdecznie Was zachęcam. Ja również niedługo będę miała taką okazję, więc od razu podzielę się z Wami moimi wrażeniami! 
Premiera odbędzie się 10 września w sieci Empik, po tygodniu wyłączności książka będzie już dostępna w ogólnej sprzedaży. Obecnie książka jest dostępna w przedsprzedaży na Empik.com

Fabularyzowana biografia Seleny Gomez z dodatkowymi rozdziałami napisanymi specjalnie do polskiego wydania przez znanego polskiego dziennikarza muzycznego, opisującymi jej życie przez ostatnie dwa lata.
Do pewnego momentu życie Seleny Gomez przypominało bajkę. Już jako dziesięciolatka została aktorką, a w wieku dwunastu lat – gwiazdą. Grała w serialach i filmach, nagrywała filmy, jej życie śledziły miliony fanów. Jej związek z Justinem Bieberem wydawał się idealny.
Ostatnie dwa lata wiele zmieniły w jej życiu. Bańka mydlana prysła. Księżycowej dziewczyny nie ominęły problemy miłosne – od wielu miesięcy para schodzi się i rozchodzi, stając się obiektem bulwarowych plotek. Nieobce jej były również problemy z alkoholem i narkotykami. Na jakim etapie teraz jest Selena? Ta książka odpowie na to pytanie i wiele, wiele innych.