niedziela, 22 czerwca 2014

Stosik Fosiek

Stosik Fosiek

Dostałyśmy od Was wiele pozytywnych opinii na temat stosików, które ukazują się na blogu. Ukazują się one dość rzadko, dlatego postanowiłyśmy to zmienić. :) Dzisiaj przedstawiamy wam stosik Fosiek, a już wkrótce ujrzycie na Blasku kolejne autorstwa innych recenzentek. :)


1. "Zaginiony świat koni" Tomasz Jarosz - książka pożyczona od Gosiek. Okładka jest naprawdę śliczna, zatrzymałam się w połowie książki - trochę się z nią zmagam, jednak skoro już zaczęłam, to muszę skończyć. Już wkrótce pojawi się jej recenzja.
2. "Przegapić życie" Monika Matusik - ta książka jest pierwsza w kolejce do przeczytania, sam opis wzbudził moje zaciekawienie a okładka tylko wzmogła chęć przeczytania jej.
3. "Love you kropka forever" Kasia Her - Krótka książeczka o miłości matki do syna, która na pewnym etapie może być toksyczna. Ta pozycja również czeka na przeczytanie i już się jej nie mogę doczekać.
4. "Miasta niknących świateł" Piotr Kulwanowski - to książka o upadku człowieka i wsparciu jakie może on otrzymać od właściwie nieznanych osób. Więcej o tej książce możecie poczytać tutaj.
5. "Owce, barany i gminne szykany" Marta Osa - pełna poczucia humoru i niesamowitych przygód książka, którą czytałam z zapartym tchem. Recenzja tej książki znajduje się tutaj.
6. "Pewnego dnia , w grudniu"  Martyna Ochnik - to historia zagubionej dziewczyny, która nie potrafi odnaleźć swojego miejsca na świecie. Ma trudności w kontaktach z ludźmi, jest zamknięta w sobie. Recenzja - tutaj.
7. "Nostalgia anioła" Alice Sebold - jestem świeżo po przeczytaniu tej książki. Niesamowita! Już w czwartek ukaże się jej recenzja, więc będziecie mogli dowiedzieć się czegoś więcej.
8. "Cześć, księżniczko" Blue Jeans - Zabawna historia paczki przyjaciół, którzy zmagają się z problemami nastolatków, z perspektywy czytelnika można się uśmiechać, oni jednak traktują swoje problemy poważnie. Recenzja - tutaj 

To już koniec stosiku, jak pewnie zauważyliście większość to polscy autorzy, do których coraz bardziej się przekonuję. Mam nadzieję, że któraś z pozycji wpadła Wam szczególnie w oko. Życzę miłego czytania :)

25 komentarzy:

 1. Czytałam tylko "Nostalgię anioła". Interesująca książka, która doczekała się takiej sobie ekranizacji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nostalgii Anioła nigdy nie tknę, ponieważ oglądałam już film i mnie nie urzekł... ;)
  Pozostałych książek niestety nie znam.
  Życzę miłej i przyjemnej lektury! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również coraz częściej sięgam po polskich autorów, bo warto!

  OdpowiedzUsuń
 4. Kojarzę tylko Nostalgię Anioła... No i życzę miłego czytania ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale mnie pierwszy tytuł zaintrygował! Udanego czytania, czekam na recenzję =)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nic nie czytałam z Twojego stosu ale życzę miłego czytania :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem ciekawa Cześć Księżniczko :) Miłej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 8. Więcej stosów, tak cudownych jak ten. To bym z chęcią obejrzał ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie znam żadnej z tych książek, ale bardzo ciekawi mnie "Nostalgia anioła" :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo ciekawy stosik. Ja cały czas staram przekonać się do polskich autorów, ale jakoś mi nie idzie. Nie wiem skąd to 'uprzedzenie' przed ojczystymi dziełami.

  OdpowiedzUsuń
 11. Z Twojego stosiku czytałam tylko książkę Martyny Ochnik i nie jest taka zła... Poza tym chętnie przeczytałabym "Nostalgię anioła", ponieważ film zapadł mi w pamięć :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Nic dla siebie nie znalazłam w Twoim stosiku, ale czekam na recenzje i owocnego czytania! :)

  OdpowiedzUsuń
 13. ja w moim zyciu tyle ksiazek nie przeczytalem :D

  OdpowiedzUsuń
 14. Nostalgię anioła bym chętnie podkradła :)

  OdpowiedzUsuń
 15. "Nostalgię anioła" czytałam już jakiś czas temu. Chętnie przeczytałabym również "Love you kropka forever". Intrygujący tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 16. Niestety nie czytałam żadnej książki z twojego stosiku, Miłej lektury :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Nic nie czytałam, ale intrygują mnie te owce w tytule ;)

  OdpowiedzUsuń
 18. Nostalgia anioła! czekam na reckę, bo mi się bardzo podobalo:)

  OdpowiedzUsuń
 19. Cudny stosik : > Miłego czytania :D

  OdpowiedzUsuń
 20. "przegapic życie" bede za niedlugo czytac, a "nostalagia aniola" cos mi mowi, jest taki film?

  OdpowiedzUsuń

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.