niedziela, 22 czerwca 2014

Stosik Fosiek

Stosik Fosiek

Dostałyśmy od Was wiele pozytywnych opinii na temat stosików, które ukazują się na blogu. Ukazują się one dość rzadko, dlatego postanowiłyśmy to zmienić. :) Dzisiaj przedstawiamy wam stosik Fosiek, a już wkrótce ujrzycie na Blasku kolejne autorstwa innych recenzentek. :)


1. "Zaginiony świat koni" Tomasz Jarosz - książka pożyczona od Gosiek. Okładka jest naprawdę śliczna, zatrzymałam się w połowie książki - trochę się z nią zmagam, jednak skoro już zaczęłam, to muszę skończyć. Już wkrótce pojawi się jej recenzja.
2. "Przegapić życie" Monika Matusik - ta książka jest pierwsza w kolejce do przeczytania, sam opis wzbudził moje zaciekawienie a okładka tylko wzmogła chęć przeczytania jej.
3. "Love you kropka forever" Kasia Her - Krótka książeczka o miłości matki do syna, która na pewnym etapie może być toksyczna. Ta pozycja również czeka na przeczytanie i już się jej nie mogę doczekać.
4. "Miasta niknących świateł" Piotr Kulwanowski - to książka o upadku człowieka i wsparciu jakie może on otrzymać od właściwie nieznanych osób. Więcej o tej książce możecie poczytać tutaj.
5. "Owce, barany i gminne szykany" Marta Osa - pełna poczucia humoru i niesamowitych przygód książka, którą czytałam z zapartym tchem. Recenzja tej książki znajduje się tutaj.
6. "Pewnego dnia , w grudniu"  Martyna Ochnik - to historia zagubionej dziewczyny, która nie potrafi odnaleźć swojego miejsca na świecie. Ma trudności w kontaktach z ludźmi, jest zamknięta w sobie. Recenzja - tutaj.
7. "Nostalgia anioła" Alice Sebold - jestem świeżo po przeczytaniu tej książki. Niesamowita! Już w czwartek ukaże się jej recenzja, więc będziecie mogli dowiedzieć się czegoś więcej.
8. "Cześć, księżniczko" Blue Jeans - Zabawna historia paczki przyjaciół, którzy zmagają się z problemami nastolatków, z perspektywy czytelnika można się uśmiechać, oni jednak traktują swoje problemy poważnie. Recenzja - tutaj 

To już koniec stosiku, jak pewnie zauważyliście większość to polscy autorzy, do których coraz bardziej się przekonuję. Mam nadzieję, że któraś z pozycji wpadła Wam szczególnie w oko. Życzę miłego czytania :)