Szukaj na tym blogu

22 czerwca 2014

Stosik Fosiek

Stosik Fosiek

Dostałyśmy od Was wiele pozytywnych opinii na temat stosików, które ukazują się na blogu. Ukazują się one dość rzadko, dlatego postanowiłyśmy to zmienić. :) Dzisiaj przedstawiamy wam stosik Fosiek, a już wkrótce ujrzycie na Blasku kolejne autorstwa innych recenzentek. :)


1. "Zaginiony świat koni" Tomasz Jarosz - książka pożyczona od Gosiek. Okładka jest naprawdę śliczna, zatrzymałam się w połowie książki - trochę się z nią zmagam, jednak skoro już zaczęłam, to muszę skończyć. Już wkrótce pojawi się jej recenzja.
2. "Przegapić życie" Monika Matusik - ta książka jest pierwsza w kolejce do przeczytania, sam opis wzbudził moje zaciekawienie a okładka tylko wzmogła chęć przeczytania jej.
3. "Love you kropka forever" Kasia Her - Krótka książeczka o miłości matki do syna, która na pewnym etapie może być toksyczna. Ta pozycja również czeka na przeczytanie i już się jej nie mogę doczekać.
4. "Miasta niknących świateł" Piotr Kulwanowski - to książka o upadku człowieka i wsparciu jakie może on otrzymać od właściwie nieznanych osób. Więcej o tej książce możecie poczytać tutaj.
5. "Owce, barany i gminne szykany" Marta Osa - pełna poczucia humoru i niesamowitych przygód książka, którą czytałam z zapartym tchem. Recenzja tej książki znajduje się tutaj.
6. "Pewnego dnia , w grudniu"  Martyna Ochnik - to historia zagubionej dziewczyny, która nie potrafi odnaleźć swojego miejsca na świecie. Ma trudności w kontaktach z ludźmi, jest zamknięta w sobie. Recenzja - tutaj.
7. "Nostalgia anioła" Alice Sebold - jestem świeżo po przeczytaniu tej książki. Niesamowita! Już w czwartek ukaże się jej recenzja, więc będziecie mogli dowiedzieć się czegoś więcej.
8. "Cześć, księżniczko" Blue Jeans - Zabawna historia paczki przyjaciół, którzy zmagają się z problemami nastolatków, z perspektywy czytelnika można się uśmiechać, oni jednak traktują swoje problemy poważnie. Recenzja - tutaj 

To już koniec stosiku, jak pewnie zauważyliście większość to polscy autorzy, do których coraz bardziej się przekonuję. Mam nadzieję, że któraś z pozycji wpadła Wam szczególnie w oko. Życzę miłego czytania :)

24 komentarze:

 1. Czytałam tylko "Nostalgię anioła". Interesująca książka, która doczekała się takiej sobie ekranizacji.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nostalgii Anioła nigdy nie tknę, ponieważ oglądałam już film i mnie nie urzekł... ;)
  Pozostałych książek niestety nie znam.
  Życzę miłej i przyjemnej lektury! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również coraz częściej sięgam po polskich autorów, bo warto!

  OdpowiedzUsuń
 4. Kojarzę tylko Nostalgię Anioła... No i życzę miłego czytania ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale mnie pierwszy tytuł zaintrygował! Udanego czytania, czekam na recenzję =)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nic nie czytałam z Twojego stosu ale życzę miłego czytania :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem ciekawa Cześć Księżniczko :) Miłej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 8. Więcej stosów, tak cudownych jak ten. To bym z chęcią obejrzał ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie znam żadnej z tych książek, ale bardzo ciekawi mnie "Nostalgia anioła" :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo ciekawy stosik. Ja cały czas staram przekonać się do polskich autorów, ale jakoś mi nie idzie. Nie wiem skąd to 'uprzedzenie' przed ojczystymi dziełami.

  OdpowiedzUsuń
 11. Z Twojego stosiku czytałam tylko książkę Martyny Ochnik i nie jest taka zła... Poza tym chętnie przeczytałabym "Nostalgię anioła", ponieważ film zapadł mi w pamięć :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Nic dla siebie nie znalazłam w Twoim stosiku, ale czekam na recenzje i owocnego czytania! :)

  OdpowiedzUsuń
 13. ja w moim zyciu tyle ksiazek nie przeczytalem :D

  OdpowiedzUsuń
 14. Nostalgię anioła bym chętnie podkradła :)

  OdpowiedzUsuń
 15. "Nostalgię anioła" czytałam już jakiś czas temu. Chętnie przeczytałabym również "Love you kropka forever". Intrygujący tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 16. Niestety nie czytałam żadnej książki z twojego stosiku, Miłej lektury :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Nic nie czytałam, ale intrygują mnie te owce w tytule ;)

  OdpowiedzUsuń
 18. Nostalgia anioła! czekam na reckę, bo mi się bardzo podobalo:)

  OdpowiedzUsuń
 19. Cudny stosik : > Miłego czytania :D

  OdpowiedzUsuń
 20. "przegapic życie" bede za niedlugo czytac, a "nostalagia aniola" cos mi mowi, jest taki film?

  OdpowiedzUsuń

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.

OBSERWUJĄCY