niedziela, 29 czerwca 2014

O mnie


Cześć, z tej strony Gośka. Jestem z rocznika '95, mieszkam w Małopolsce pięknych okolicach Limanowej. Prowadzę Blask Książek od 10 maja 2012 roku. Od dziecka uwielbiam czytać. Książki to moja największa pasja, której poświęcam sporo czasu. 

Najczęściej czytam książki obyczajowe, romanse oraz new adult / young adult, ale jestem otwarta na nowe gatunki. Bardzo chciałabym poznać jakieś dobre kryminały! 
Bardzo cenię sobie twórczość polskich autorów, którzy według mnie mają w sobie potencjał na miarę tych zagranicznych. Większość czytanych przeze mnie książek to właśnie książki polskich autorów. 

Mam wiele marzeń. Takim największym jest zdrowa, szczęśliwa, kochająca się rodzina i domek z ogródkiem. Chciałabym również poznać nowe miejsca, więcej podróżować i zwiedzić wszystkie 16 miast wojewódzkich w Polsce. W przyszłości bardzo chciałabym pracować z książkami, albo z dziećmi. 

Prywatnie jestem romantyczką mającą milion pomysłów na minutę. Jestem wesoła, otwarta na nowe znajomości, dlatego jeśli ktoś chciałby mnie poznać, dowiedzieć się czegoś więcej o mnie, zapraszam do kontaktu. Również zawsze chętnie służę dobrą radą. 


Gosiek w Internecie:
Instagram: @blaskksiazek.pl
E-mail: blask_ksiazek@op.pl
blaskksiazek@gmail.com