niedziela, 29 czerwca 2014

O mnie


Cześć, z tej strony Gośka. Jestem z rocznika '95, mieszkam w Małopolsce pięknych okolicach Limanowej. Prowadzę Blask Książek od 10 maja 2012 roku. Od dziecka uwielbiam czytać. Książki to moja największa pasja, której poświęcam sporo czasu. Poza tym niedawno polubiłam się z rowerem i często urządzam sobie wycieczki rowerowe po okolicy. 

Najczęściej czytam książki obyczajowe, romanse oraz new adult / young adult, ale jestem otwarta na nowe gatunki. Bardzo chciałabym poznać jakieś dobre kryminały! 
Bardzo cenię sobie twórczość polskich autorów, którzy według mnie mają w sobie potencjał na miarę tych zagranicznych. Większość czytanych przeze mnie książek to właśnie książki polskich autorów. 

Mam wiele marzeń. Takim największym jest zdrowa, szczęśliwa, kochająca się rodzina i domek z ogródkiem. Chciałabym również poznać nowe miejsca, więcej podróżować i zwiedzić wszystkie 16 miast wojewódzkich w Polsce. W przyszłości bardzo chciałabym pracować z książkami, albo z dziećmi. 

Prywatnie jestem romantyczką mającą milion pomysłów na minutę. Jestem wesoła, otwarta na nowe znajomości, dlatego jeśli ktoś chciałby mnie poznać, dowiedzieć się czegoś więcej o mnie, zapraszam do kontaktu. Również zawsze chętnie służę dobrą radą. 


Gosiek w Internecie:
Instagram: @blaskksiazek.pl
E-mail: blask_ksiazek@op.pl
blaskksiazek@gmail.com

7 komentarzy:

 1. Uwielbiam kryminały tak jak Jackie :)
  http://antenaaa-atena.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny post! Miło was poznać, dziewczyny! ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Miło poznać Was wszystkie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniałe prezentacje! Prawdziwe dziewczyny z pasją ! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajnie dziewczyny was poznać :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. cześć dziewczyny! póki nie oznaczyłam tego wpisu nie wiedziałam, że jest Was aż tak wiele :) miło Was wszystkie poznać i zobaczyć.

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajny blog! Zapraszam do siebie!

  OdpowiedzUsuń

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.