środa, 28 maja 2014

Majowy stosik Gosiek!

Cześć!
Tak jak wczoraj mogliście przeczytać na blogu, odeszła od nas Sherry. Wszyscy na pewno przeżyliście szok, ja również, ale na tym świat się nie kończy. Blask oczywiście będzie działał dalej i mamy nadzieję, że będziecie nas równie często odwiedzać, jak do tej pory. A, no właśnie. Po kilku miesiącach wróciła do nas Ola, która mam nadzieję, nas nie opuści. 
Dziękujemy za wypełnienie ankiety. To naprawdę bardzo motywujące, co pisaliście w niej. Dostałyśmy od Was naprawdę bardzo ważne i cenne wskazówki, które będziemy starały się wykorzystać. Mamy w planach organizować częściej tego typu ankiety, w których będziecie mogli się wypowiedzieć. 
Wielu z Was pisało, że dodajemy za mało stosików. Od tej pory będą ukazywały się one regularnie, raz lub dwa razy w miesiącu, w zależności od tego, czy będziemy miały możliwość pokazać Wam coś interesującego.

1. Richard Paul Evans - "Szukając Noel" 
Richard Paul Evans to jeden z moich ulubionych autorów. Umie mnie poruszyć i sprawia, że przy każdej jego książce jestem wzruszona. Wiele dobrego słyszałam o tej powieści, więc nie mogłam tak po prostu jej nie przeczytać. 
2. Diana Palmer - "Przerwany koncert"

3. Anna Szczęsna - "Smutek Gabi"
Wiele pozytywnych recenzji dotyczącej tej książki występuje w Internecie. Czy naprawdę jest taka dobra, jak o niej mówią? Zobaczycie już niebawem. 

4. Grażyna Jeromin-Gałuszka - "Magnolia"
Będąc wczoraj w bibliotece szukałam jakiś ciekawych książek. Ten tytuł od razu mnie przekonał, a w dodatku opis na okładce tylko utwierdził w przekonaniu, że muszę pożyczyć! 

5. Robyn Carr - "Letnie przesilenie" 
Okładka - cudo! Jedna z najładniejszych, jakie kiedykolwiek widziałam. Jak wiecie, bardo lubię powieści obyczajowe, dlatego bez wahania zabrałam ją! 

6. Suzanne Collins - "Igrzyska śmierci"
"Igrzyska śmierci" - kto o nich nie słyszał? Tyle czasu zamierzałam się do ich przeczytania, jednak nigdy nie było w bibliotece. Moje zdziwienie i radość, gdy wczoraj ją zobaczyłam - nie było wyjścia, musiałam pożyczyć. Jestem bardzo ciekawa mojej opinii na jej temat.  Już nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła przeczytać :)

7. Anna Onichimowska - "Koniec gry" 
Bardzo lubię książki tej Pani, ale "Końca gry"nie miałam jeszcze możliwości przeczytać, a zapowiada się ciekawie.

PS. Zapraszamy na fanpage bloga - Blask Książek