sobota, 10 maja 2014

Drugie urodziny bloga!

Cześć!
Dokładnie dwa lata temu na tym blogu pojawiła się pierwsza notka, bo recenzją tego nazwać nie mogę. Nie mogę nadziwić się, jak ten czas szybko leci. Dziś jest 10 maja 2014 roku, czyli nasz blog obchodzi dwa lata swojego istnienia! 
Gdyby ponad dwa lata temu ktoś powiedziałby mi, że będę prowadzić bloga i do tego wytrwam w tym dwa lata, wyśmiałabym go! Nigdy w życiu nie przypuszczałam, że dojdzie do takiej sytuacji, zwłaszcza, że zazwyczaj mam "słomiany zapał". Jednak Blask coś w sobie musi mieć, że nie opuściłam go jeszcze. 
Jeśli chodzi o początki blogowania, to wiadomo, było trudno. Nie będę nawet patrzeć na pierwsze wpisy na tym blogu, bo recenzjami tego nigdy w życiu nie nazwę.bo są naprawdę straszne. Teraz piszę już chyba nieco lepiej, albo tak tylko mi się wydaje. 
Blask Książek, jest to najczęściej odwiedzana przeze mnie strona internetowa, nie licząc Facebooka. Traktuję go jak coś wyjątkowego, takie moje małe, dwuletnie dziecko. 

W tym miejscu muszę podziękować wszystkim tym, którzy byli ze mną, przez ten czas prowadzenia bloga. Pierwszą osobą będzie Sherry - nasza recenzentka, która jest ze mną prawie od początku i nie ma zamiaru nas opuszczać (tak mi się przynajmniej wydaje).  
Chciałabym również podziękować wszystkim wydawnictwom, z którymi współpracuje nasz blog. Nie chcę tutaj wszystkich wymieniać, aby któregoś nie pominąć. Jeśli chcecie, zerknijcie sobie na zakładkę - Kontakt i Współpraca. 
Następnie...rodzina, przyjaciele i znajomi, którzy bardzo wspierają mnie w tym, co robię i podoba im się to. Wiem, że wielu z Was wchodzi na tego bloga, dlatego bardzo, ale to bardzo WSZYSTKIM Wam Dziękuję. Cieszę się, że po tym, jak dowiedzieliście się o Blasku, przyjęliście to z takim zainteresowaniem! Powiem szczerze: nie spodziewałam się! 
Na koniec, jednak bez nich, nie byłoby tego bloga dziękuję naszym kochanym czytelnikom, którzy często wchodzą na bloga, komentują wpisy, dzielą się z nami odczuciami dotyczącymi książek, które zrecenzowaliśmy. Jesteśmy Wam wdzięczni z całego serca. 

Przez ten rok bardzo dużo się wydarzyło! Statystyki wzrosły i nadal rosną i bardzo szybkim tempie. Nie spodziewałam się, że będzie on takim interesującym miejscem dla wielu z Was. Nie będę tutaj pisać, jak to się zmieniło od tamtego roku, bo to nie ma sensu. Po prostu dziękuję Wam za to 130 000 wyświetleń, ponad 480 obserwatorów! Jesteście wielcy. 

Pod koniec chciałabym Was poinformować, że niedługo na naszym blogu pojawi się kolejna recenzentka, która jest równocześnie moją przyjaciółką. Jackie miała już okazję dla Was pisać - tutaj. Będzie ona recenzowała głównie kryminały, czyli coś, czego u nas wiecznie brakuje. Mam nadzieję, że przyjmiecie ją serdecznie i z niecierpliwością będziecie oczekiwać jej recenzji. 

Dobra, dobra! Już kończę, bo pewnie i tak nikt tego nie przeczyta. Na koniec, teraz już naprawdę, chciałabym Was poinformować, że planujemy nowe posty na blogu! Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu! Chciałybyśmy Was jeszcze poprosić o wzięcie udziału w ankiecie blogowej, która jest anonimowa. Z góry dziękujemy za wszystkie sugestie i odpowiedzi! 


Podziwiam i bardzo dziękuję Wszystkim tym, którzy dotrwali do końca! Dla tych wszystkich jeszcze mała informacja: Jutro na naszym blogu i fanpejdżu będzie organizowany konkurs! Jeśli nie chcecie tego przegapić, dodajcie nas do obserwowanych i polubcie fanpage.