czwartek, 13 marca 2014

Wczesnowiosenne łupy Gośki!

Cześć
Ostatnio mogliście podziwiać przepiękny stosik Sherry, tym razem ja, Gosiek pokażę Wam moje ostatnie zdobycze, z których jestem naprawdę bardzo zadowolona! Dawno nie robiłam stosiku i trochę się książek nazbierało, jednak pokażę Wam te najciekawsze moim zdaniem. Zaczynajmy:

Od góry: 
1. Paulina Machnicka - "Zagubiona" od wydawnictwa Novaeres

2. Penny Jordan - "Wszyscy mają się dobrze" od wydawnictwa Harlequin

3. Ałbena Grabowska-Grzyb - "Julek i Maja. Misja w czasie" od Wydawnctwa Akapit Press.

4. James Patterson & Gabrielle Charbonnet - "Czarownica" od wydawnictwa Albatros
Ta powieść chyba najbardziej mnie ciekawi. Już nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła po nią sięgnąć i zagłębić się w lekturze.Wygląda rewelacyjnie, okładkę ma przepiękną, twardą. Mam nadzieję, że i treść będzie równie udana, jak okładka. 

5. Demi Lovato - "Bądź swoją siłą przez 365 dni roku" - od wydawnictwa Feeria 
Tej książki byłam bardzo ciekawa. W Internecie roiło się od zachwytów nad nią. Strasznie się ucieszyłam, że miałam możliwość przeczytania jej.  

6. Alexandra Monir - "Poza czasem" - od wydawnictwa Jaguar
Gdy zobaczyłam ją w zapowiedziach, wiedziałam, że koniecznie muszę przeczytać. Niestety jeszcze się za nią nie zabrałam, ale mam nadzieję, ze zrobię to jak najszybciej, jak tylko czas mi na to pozwoli. 

7. Blue Jeans - "Ucisz mnie pocałunkiem" - od wydawnictwa Jaguar
To trzecia część serii "Piosenki dla Pauli. Już nie mogę się doczekać, jak potoczą się losy bohaterów i na czym zakończy się ta wspaniała trylogia.