Szukaj na tym blogu

29 grudnia 2013

Wyniki Świątecznego konkursu


Witajcie!

W końcu nadszedł dzień, rozstrzygnięcia naszego Świątecznego konkursu, organizowanego wraz z wydawnictwem Jaguar. Zgłoszeń było naprawdę sporo, bo aż 23 i choć bardzo chciałybyśmy nagrodzić większość z was, to niestety nie mamy takiej możliwości.  Niemniej - dziękujemy za tak liczny odzew. Jesteśmy wam bardzo wdzięczne, iż stawiliście czoło wyzwaniu jakie przed wami postawiłyśmy i napisaliście odpowiedź na pytanie konkursowe, które - przypominam - brzmiało: gdzie chciałbyś spędzić wymarzone Święta?1 miejsce: "Sekretny układ", "Ryzykowany układ" - Caitlin Kittredge
2 miejsce: "Love story" - Jennifer Echols
Bonus: "Love story" - Jennifer Echols

A więc...
Mam zaszczyt ogłosić, iż książki pani Kittredge, a zarazem pierwsze miejsce należą do... (tutaj wyobraźcie sobie werble)

StrawCherry

Straw wysłała nam tak piękne opowiadanie, tak świąteczne, tak magiczne, tak urocze, że naprawdę, oddanie tej nagrody komu innemu nie wchodziło w rachubę. Jej pracę czytałam jeszcze przed Świętami, ale natychmiast poczułam odpowiedni klimat. Droga StrawCherry - Gosiek i ja, ni mniej ni więcej - zakochałyśmy się w twoim opowiadaniu. (A ja to już w ogóle. Dean Winchester ... Wiedziałaś jak mnie przekabacić ^^)

Gratulujemy!

Mamy nadzieję, że książki przypadną ci do gustu. :)

Drugie miejsce zajmuje, a tym samym zgarnia książkę Jennifer Echols "Love story", taka osóbka jak...

Patka

Boże Narodzenie to bardzo rodzinne święta. Pełne ciepła, miłości i bliskości. W ten jeden dzień w roku milkną wszystkie spory, problemy są odkładane na później, a my chcemy jedynie cieszyć się nawzajem swoją bliskością. To cudowne patrzeć na całą rodzinę zgromadzoną przy jednym stole, wreszcie razem. Nie da się jednak zapomnieć o tych, którzy odeszli i nigdy już nie powrócą. Pustki po nich nie zapełni nic, nawet najwspanialszy prezent. Wolne krzesła boleśnie przypominają, że kogoś tu jeszcze brakuje, i że czekanie, aż się pojawi nie ma sensu. 
Właśnie dlatego chciałabym dostać szansę, by choć jeszcze jeden jedyny raz zobaczyć swoją rodzinę naprawdę w całości. Wiem, że to nierealne marzenie, ale chciałabym spędzić te święta… w niebie. Tak, właśnie w niebie. Nie na żadnych Karaibach, w Laponii czy Nibylandii. Bo co mi po pięknych widokach i upałach, Świętym Mikołaju i górach prezentów, czy magicznych krainach pełnych wspaniałości, skoro zabraknie mi tego najważniejszego- bliskości rodziny? Tylko to sobie wyobraźcie: piękny wielki stół gdzieś wysoko w chmurach, choinka przyozdobiona prawdziwymi gwiazdami, cherubinki ustawiające na stole wigilijne potrawy, chór aniołów śpiewający kolędy, a w na tym cudownym obrazku ja, witająca się ze łzami w oczach ze swoimi dziadkami, bratem i wszystkimi innymi, z którymi nie widziałam się od tak dawna. To byłyby najpiękniejsze święta mojego życia. Mają tylko jedna wadę: nie wiem czy dałabym radę pożegnać się z nimi wszystkimi ponownie…Strasznie trudziłyśmy się z wybraniem drugiego miejsca. Naprawdę - musicie mi wierzyć. Nie było łatwo. Ale w końcu, po ciężkiej debacie, nasz wybór padł na Patkę, która mnie osobiście zauroczyła... pomysłem. Naprawdę mamy nadzieję, że na książce się nie zawiedziesz i umili ci nowy rok. :)


Gratulujemy!

A teraz przejdźmy do miejsca bonusowego!

W generatorze znajduje się 21 nicków, brakuje oczywiście StrawCherry i Patki.


Gotowe. Szczęśliwcem wylosowanym przez generator zostaje...


Aleksandra Olczyk zdobywa egzemplarz "Love story"!

Gratulujemy!

Do wszystkich trzech zwyciężczyń wysyłamy e-mail i prosimy o kontakt. :)

Raz jeszcze dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach!

Pozdrawiam,
Sherry18 komentarzy:

 1. O StrawCherry :D Gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję! :))
  Życzę miłej lektury! :)

  weronine-library.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ojej! Dziękuję bardzo^^ Strasznie się cieszę, bo te książki mam ochotę przeczytać już od jakiegoś czasu :)
  I oczywiście gratuluję Patce, jej odpowiedź jest piękna i wzruszająca ; )

  Nwm czemu poprzedni komentarz mi się usunął ;o

  OdpowiedzUsuń

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.

OBSERWUJĄCY