środa, 25 grudnia 2013

Święta z Blaskiem...


Drodzy książkocholicy!

Byliście grzeczni w tym roku? Gwiazdka/Mikołaj czy inne cudo przyniosło wam coś ładnego? Pochwalcie się - czemu nie! :) My - Blaskowe, jesteśmy spragnione obecności w waszym książkowym (i nie tylko) życiu. :)

Piszę to w imieniu całego Teamu, żeby była jasność. :D Chyba mam jakąś nadmierną inwencję twórczą i wenę, skoro jestem wyznaczana do takich zadań ^^

Zdrowych, wesołych, niezwykłych, magicznych Świąt, obfitych w pozytywną energię, nadmierny entuzjazm, objadanie się ciastami, skakanie przy lśniącej choince, śpiewanie kolęd, spędzanie czas z rodziną, życzymy wam my - te które są przez was odwiedzane już ponad rok. Którym radość sprawia patrzenie na nowe wyświetlenia, kolejnych obserwatorów i komentujących. Jesteście naszą lśniącą gwiazdką :) Pomagacie nam ptrzetrwać w otchłaniach Blogsfery. DZIĘKUJEMY!

Mam nadzieję, zresztą tak jak i Fosiek i Gosiek, iż spędzicie te Święta w cudownej atmosferze (z książką), wśród ludzi wam najbliższych (i książek), a po wszystkim, chętnie będziecie powracać myślami do tych magicznych dni (i książek). Miłego świętowania (i czytania)!

Nie przedłużając (bo wiecie, że mam z tym szczególny problem):
Wesołych Świąt!
(I miłego odliczania do kolejnego Bożego Narodzenia)

Pozdrawiam,
Sherry