Szukaj na tym blogu

25 grudnia 2013

Święta z Blaskiem...


Drodzy książkocholicy!

Byliście grzeczni w tym roku? Gwiazdka/Mikołaj czy inne cudo przyniosło wam coś ładnego? Pochwalcie się - czemu nie! :) My - Blaskowe, jesteśmy spragnione obecności w waszym książkowym (i nie tylko) życiu. :)

Piszę to w imieniu całego Teamu, żeby była jasność. :D Chyba mam jakąś nadmierną inwencję twórczą i wenę, skoro jestem wyznaczana do takich zadań ^^

Zdrowych, wesołych, niezwykłych, magicznych Świąt, obfitych w pozytywną energię, nadmierny entuzjazm, objadanie się ciastami, skakanie przy lśniącej choince, śpiewanie kolęd, spędzanie czas z rodziną, życzymy wam my - te które są przez was odwiedzane już ponad rok. Którym radość sprawia patrzenie na nowe wyświetlenia, kolejnych obserwatorów i komentujących. Jesteście naszą lśniącą gwiazdką :) Pomagacie nam ptrzetrwać w otchłaniach Blogsfery. DZIĘKUJEMY!

Mam nadzieję, zresztą tak jak i Fosiek i Gosiek, iż spędzicie te Święta w cudownej atmosferze (z książką), wśród ludzi wam najbliższych (i książek), a po wszystkim, chętnie będziecie powracać myślami do tych magicznych dni (i książek). Miłego świętowania (i czytania)!

Nie przedłużając (bo wiecie, że mam z tym szczególny problem):
Wesołych Świąt!
(I miłego odliczania do kolejnego Bożego Narodzenia)

Pozdrawiam,
Sherry


13 komentarzy:

 1. Wesołych spokojnych ,radosnych świąt :)
  Mi mikołaj pod choinkę przyniósł kosmetyki i pieniądze i książki :)

  amazing-life-girl.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę wspaniałych świąt spędzonych w gronie rodzinnym.

  OdpowiedzUsuń
 3. Życzę spokojnych, szczęśliwych świąt, masy książek i czytelników :) ja zabieram się za czytanie Córki Imperium :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tobie również życzę wspaniałych Świąt w gronie najbliższych Ci osób :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wesołych Świąt! :)

  weronine-library.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Pod choinką znalazłam w tym roku sporo świetnych książek, więc wczorajszy dzień był jak najbardziej udany. Dziś czeka mnie kontynuacja wielkiego obżarstwa :)

  Wesołych Świąt!

  OdpowiedzUsuń
 7. Wam również dziewczyny Wesołych Świąt, w Nowym Roku więcej książek, więcej recenzji, więcej weny, oby wam szczególnie tutaj sprzyjała. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystkiego co najlepsze na Święta. Spełnienia marzeń, nowych wyzwań i wiele cierpliwości dla niespodzianek jakie niesie życie :))))))
  Świąteczne buziaki :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Szczęścia, zdrowia, masy przepięknych książek!
  I miłości, dużo, dużo miłości :*

  Życzy Patka :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Tobie również wesołych i spokojnych Świąt, wiele zdrowia, szczęścia, szczerych przyjaźni i szczęśliwego Nowego Roku :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Wesołych i spokojnych świąt :)

  OdpowiedzUsuń

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.

OBSERWUJĄCY