sobota, 30 listopada 2013

Świąteczny konkurs z Jaguarem!


Witajcie kochani!

Nie tak dawno, rozpaczaliśmy po wspaniałych wakacjach, a teraz? A teraz serce szybciej zaczyna nam bić, gdy widzimy ozdoby Świąteczne w sklepach, reklamy w telewizji, czy słysząc Świąteczne (i Świątecznopodobne) piosenki. To wszystko, a także biel za oknami czy tłumy ludzi w sklepach przypomina nam, że grudzień tuż, tuż, a wraz z nim - Boże Narodzenie!

Okres Świąteczny, mi osobiście, kojarzy się nie tylko z choinką, Wigilią, porządkami, mandarynkami czy też innymi materialnymi rzeczami. Święta bowiem to czas, gdy bliskość między rodziną się zacieśnia. Kiedy nastaje wręcz magiczny okres w życiu każdego (a szczególnie tego małego) człowieka. Gdy zadajemy sobie pytanie, po co kłóciliśmy się z innymi przez cały rok. Kiedy zdajemy sobie sprawę z błędów, ale nie załamujemy się z ich powodów. To bowiem Święta przynoszą ze sobą spokój, nadzieję i ognisko miłości (jakkolwiek by to ckliwie nie zabrzmiało).

W związku z nadchodzącymi Świętami, chciałybyśmy - my: ekipa Blasku, także wam coś ofiarować, nie tylko by podziękować za waszą obecność tutaj, ale po prostu, żeby umilić wam jeszcze bardziej Święta (które ja osobiście kocham, wielbię, wychwalam i tak dalej, i tak dalej. Niedługo pewnie ułożę serenadę na ich cześć, więc się przygotujcie psychicznie). Aby więc sprawić naszym kochanym czytelnikom prezent Gwiazdkowy, przygotowałyśmy konkurs Świąteczny, w którym do wygrania są bardzo (a przynajmniej naszym zdaniem) atrakcyjne nagrody ufundowane przez Wydawnictwo Jaguar, któremu oczywiście jesteśmy bardzo wdzięczne, za ich wkład w nasze "blaskowe" życie. 


Wygrać można: 

1 miejsce - "Ryzykowany układ" & "Sekretny układ" - Caitlin Kittredge
2. miejsce - "Love story" - Jennifer Echols
BONUS - "Love story" - Jennifer Echols

Zasady konkursu:
(Aktualizacja regulaminu: 14.12.2013)

1. Organizatorkami konkursu są administratorki bloga Blask Książek: Gosiek, Sherry i Fosiek
2. W konkursie można wygrać książki ufundowane przez Wydawnictwo Jaguar
3. Konkurs trwa od 30 listopada do 20 grudnia. Zgłoszenia wysłane po terminie, nie będą brane pod uwagę!
4. By wziąć udział w konkursie należy być publicznym obserwatorem bloga
5. Nieobowiązkowym jest wstawienie baneru konkursowego na swojego bloga czy fanpejdża, by wieść o konkursie dotarła do większej liczby odbiorców, aczkolwiek będzie nam bardzo miło
6. Ze względu na fakt, iż nie wszyscy posiadają facebooka, niewymagane jest polubienie fanpejdża Blasku Książek, niemniej, byłybyśmy wdzięczne
7. By wziąć udział w konkursie należy zamieszkiwać Polskę, bądź posiadać adres korespondencyjny w granicach naszego państwa
8. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w przeciągu siedmiu dni po zakończeniu
9. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wynikach drogą mejlową, a także w notce, mają jednak obowiązek odpisać na wiadomość w ciągu trzech dni (ze względu na to, że chcemy jak najszybciej wysłać wam nagrody)
10. W kwestii dwóch pierwszych miejsc, to organizatorki wybierają zwycięskie prace
11. Odpowiedź na pytanie konkursowe, a także e-mail, nick, bądź w przypadku osób anonimowych imię i nazwisko, standardowe "Obserwuję jako...", oraz "Biorę udział w konkursie" należy wpisać w komentarzu pod tym postem. Zgłoszenia gdziekolwiek indziej, nie będą brane pod uwagę!


Proste? Proste! 

A więc przejdźmy do pytania konkursowego: 

Gdzie chcielibyście spędzić wymarzone Święta? Dla ułatwienia powiem, że nie musi być to miejsce prawdziwe. Interpretacja zatem dowolna.

______________________

A teraz BONUS!

Na jednego szczęśliwca, który wyśle odpowiedź na pytanie konkursowe czeka dodatkowy egzemplarz "Love story", który zostanie przyznany osobie wylosowanej. Losowanie odbywa się bez naszej ingerencji, a więc każdy zgłoszony ma szansę wygrać! (W losowaniu udział wezmą osoby, które nie zajęły dwóch pierwszych miejsc, wybranych przez administratorki bloga). 

Oczywiście wszystkim osobom, które wezmą udział w konkursie życzymy powodzenia!

Zachęcam do napisania odpowiedzi na pytanie konkursowe, ponieważ nagrody są naprawdę wyjątkowe i fantastyczne! Warto sprawić sobie taki prezent na Święta! Z doświadczenia wiem, że niektórzy boją się przegrać, bądź po prostu nie mają weny, ale przy pisaniu odpowiedzi na nasze pytanie naprawdę nie trzeba się wysilać. :) A nagrody - przypominam - są naprawdę świetne (moim skromnym zdaniem oczywiście).

To wszystko.

Pozdrawiam!
Sherry


BANER: