Szukaj na tym blogu

16 sierpnia 2013

Trzecia edycja eBuki.

Cześć! 
Dzisiaj przychodzę do was z zupełnie czym innym. Nie będzie recenzji, ale za to jutro będziecie mogli przeczytać recenzję 2 w 1. 
Nie mówiłam Wam tego, ale na początku roku zgłosiłam Blask Książek do trzeciej edycji konkursu eBuki. Sama nie wiem po co to zrobiłam. Z ciekawości? Możliwe. Bardzo spodobał mi się pomysł na przeprowadzenie tego konkursu no i oczywiście nagrody. Obejrzałam relacje z poprzednich rozstrzygnięć eBuki i postanowiłam spróbować. 
Blask Książek obchodził w tym roku pierwszą rocznicę istnienia, dlatego wcale nie jest tak popularny jak inne. 

Co to jest eBuka?
Konkurs skierowany jest do twórców blogów poświęconych książce, ilustracji i czytelnictwu, przeznaczonych zarówno do dorosłego, dziecięcego i młodzieżowego odbiorcy, tworzonych przez osoby które zniesmaczają plebiscyty polegające li tylko na żebraniu sms-ów od przyjaciół i znajomych królika. W przypadku eBuki najlepsze blogi wybiorą fachowcy, czytelnicy będą mogli głosować na swojego ulubieńca w osobnej konkurencji.Tak jak czytamy, nagrody przyznają fachowcy, natomiast czytelnicy, czyli WY możecie oddawać głosy na swoje ulubione blogi.  Byłoby nam bardzo miło abyście zagłosowali właśnie na naszego bloga, na Blask Książek. Wiemy, że jest wiele innych, lepszych blogów, jednak my z dnia na dzień również się zmieniamy, mamy nadzieję, że na lepsze. Nie wiem jak wy uważacie, ale według mnie, blog od lutego (czyli wtedy, kiedy zgłosiłam naszego bloga) bardzo się zmienił, przeszedł wiele metamorfoz, które uczyniły go lepszym. 

Dlaczego warto oddawać głos na Blask Książek? 
* jest to jeden z nieliczych blogów, gdzie swoje recenzje zamieszcza kilka osób, co wiąże się z różnorodnością tekstów, 
* recenzje nie są długie, uciążliwe i trudne do przyswojenia
* recenzje ukazują się regularnie, wiadome jest, kiedy można się spodziewać następnej, 
* na blogu nie znajdują się wyłącznie recenzje, ale również inne posty dotyczące bezpośrednio nas jak i tematów okołoksiążkowych, 
* piszemy szczere recenzje, wszystko to, co nam leży na sercu. Nie wychwalamy niepotrzebnie gniotów, ani nie krytykujemy bezpodstawnie "arcydzieł", 
* w każdej książce staramy się odnaleźć jakieś pozytywy, 
* staramy się recenzować różne gatunki literatury, nie poprzestajemy na jednym,
* wygląd bloga jest miły dla oka i przykuwa uwagę,


Jak oddać głos na naszego bloga? 
Wyślijcie e-mail na adres: : ebuka@duzeka.pl w temacie wpisując nazwę bloga "BLASK KSIĄŻEK" W treści powinno znajdować się wytłumaczenie, dlaczego to akurat nasz blog powinien wygrać ten konkurs. 

Możecie zainspirować się powodami wyrażonymi wyżej lub wymyślić coś od siebie. 
Bardzo liczymy na Wasze głosy. Będziemy bardzo wdzięczne za każdy oddany na nas głos. 

Pozdrawiamy, 
ekipa Blasku książek17 komentarzy:

 1. Wysłałam maila i życzę wam powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie wysłałam maila i mam nadzieję, że uda wam się wygrać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wysłałam. Powodzenia życzę! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. O, proszę, ja też biorę udział ;) Co prawda nie do końca byłam pewna czy wpisuje się w kategorię, ale organizatorzy zaakceptowali moje zgłoszenie, więc... szykuje się fajna zabawa :D Powodzenia! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Haha:) Ja też wspieram konkurencje, bo jeśli do mnie ma nie trafić to niech trafi do Was, a ja przynajmniej będę miała w tym swój mały udział!

  OdpowiedzUsuń
 6. Z przyjemnością oddałam głos na waszego bloga i mam nadzieję, że zajdziecie daleko w głosowaniu! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serdecznie dziękuję w imieniu własnym oraz reszty ekipy. :)
   Pozdrawiam!

   Usuń

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.

OBSERWUJĄCY