sobota, 3 sierpnia 2013

"Ostatnia Spowiedź II" zapowiedź

Autor: Nina Reichter
Tytuł: Ostatnia Spowiedź
Tom: II
Wydawnictwo: Novaeres
Data wydania: 20 sierpień 2013 PREMIERA

Opis:
Kontynuacja bestsellerowej powieści Niny Reichter. Pełna napięcia, romantyczna opowieść o miłości w szponach show-biznesu. Poznaj tom II cyklu Ostatnia spowiedź.

Świat Ally Hanningan wali się w posadach, gdy miłość jej życia – rockman Bradin Rothfeld zostaje postrzelony i pada na scenę. Ally jest uczestniczką tamtych zdarzeń. Bezsilność i wspomnienia tamtych chwil na zawsze pozostaną jej najgorszym koszmarem.
Bradin jest w ciężkim stanie.
Co więcej, może pożegnać się ze światem sądząc, że dwie najbliższe mu osoby zrobiły mu świństwo. Tylko czy Ally i Tom rzeczywiście są niewinni?
Rozpoczyna się walka o życie rannego Bradina, a jego bliscy, odliczając feralne godziny, będą musieli zmierzyć się z grzechami, które być może nigdy nie zostaną odpuszczone.
Tom poprzysięga sobie, że już nie zbliży się do Ally.
Tylko czy facet, który dotychczas żył bez zasad dotrzyma obietnicy?

Miłość, zazdrość, show-biznes. Ostatnia spowiedź
Poczuj, jak kocha ten, którego kochają tysiące…

W Ostatniej Spowiedzi zakochałam się od pierwszych stron. Pochłonęła mnie tak, że nie wiem kiedy, ale dotarłam do ostatniej strony, a potem zdania tej części. Wiedziałam, że drugą część muszę przeczytać obowiązkowo. Czekałam na nią od początku grudnia. Przypuszczano, że wyjdzie ona na przełomie maja i czerwca tego roku. Nadchodzi ten oto przepiękny, wiosenny maj, a tu nic nie słychać o książce. To była dla mnie istna męczarnia. Nie mogłam się doczekać kolejnej części, musiałam coś z tym zrobić. Zabrałam się do czytania "Ostatniej Spowiedzi" od początku. I tym razem oczarowała mnie. Kilka razy miałam łzy w oczach, nie potrafiłam się opanować. Niedługo potem na fanpage'u pan Tomek opublikował wstępny projekt okładki w której się zakochałam. Jest przepiękna i idealna do tej serii. Z tego co czytałam, znajdą się osoby, którym się nie podoba, jednak według mnie jest zdecydowanie lepsza od pierwszej! 
Przeczytaliście opis tej drugiej części? Nie? To koniecznie się cofnijcie i zróbcie to! Jestem pewna, że książka przyniesie mi dużo emocji. Już wiem, że będe płakać na pewno dużo bardziej niż przy pierwszym tomie. 
Postrzelony Bradin? Nie wiem jak to wytrzymam. Cieszę się jednak, że będzie wiecej Toma niż w pierwszej części. 

W końcu doczekałam się informacji, że premiera najbardziej wyczekiwanej przeze mnie ksiażki 2013 roku będzie 20 sierpnia. Odliczam już dni i nie mogę się doczekać, kiedy będę mogła wziąć do ręki swój egzemplarz i pochłonąć go bez reszty. Oczywiście nie mogłabym nie wspomieć o niej na blogu. Na pewno pojawi się recenzja, z której mam nadzieję, będziecie zadowoleni i przekona Was ona do sięgnięcia po ten właśnie tytuł. 

Tu możecie przeczytać moją recenzję pierwszej części. 


A wy? Czytaliście pierwszą część? 
Jak Wam się podobała? 
Czekacie na premierę?