poniedziałek, 26 sierpnia 2013

30-day Book Challenge: Day 1


Witajcie, witajcie drodzy czytelnicy! Dziś przygotowałyśmy dla was post z kolejną, naprawdę przyjemną zabawą blogową, która trwać będzie przez 30 notek. Będą się one pojawiać co jakiś tydzień i mamy nadzieję, że wyzwania przypadną wam do gustu. :) Sama zabawa ostatnio trochę się rozpowszechniła i w końcu dotarła także do nas. Prawdę powiedziawszy, ja osobiście twierdzę, że jest genialna! (Sherry)

Day 01 - Best book you read last year, czyli... Najlepsze książki, jakie każda z trzech administratorek Blasku Książek, przeczytała w zeszłym roku.

Zaczynajmy!
Gosiek:Najlepsza książka, którą przeczytałam w zeszłym roku, to zdecydowanie Ostatnia Spowiedź, niemieckiej pisarki, Niny Reichter, której recenzję możecie przeczytać tutaj. Chyba tylko ja nie miałam problemu z wybraniem tej jednej książki. Ostatnia Spowiedź jest to dla mnie istny Raj na Ziemi. Dzisiaj swoją premierę ma druga część OS, którą mam nadzieję, że będę mogła przeczytać jak najszybciej. 


Fosiek:


Recenzja książki: TU

Sherry:


Miałam wielki dylemat z wyborem najlepszej książki ubiegłego roku, aczkolwiek w końcu zdecydowałam się na "Znak Ateny". Dlaczego? Otóż: jest ona autorstwa jednego z moich ulubionych pisarzy, uwielbiam całą serię Olimpijskich Herosów oraz: "Znak Ateny" był chyba najbardziej wyczekiwaną przeze mnie książką, po jakim (!) zakończeniu poprzedniej części: "Synu Neptuna". Na lekturze oczywiście się nie zawiodłam - co więcej! Czytanie sprawiło mi, jak zwykle, wielką radość, a przygody Annabeth, Percy'ego i Leo wciągnęły mnie na parę godzin. Z niecierpliwością wyczekuję na trzydziestego października i premierę "Domu Hadesa"! Pozdrawiam wszystkich, ogarniętych szałem "Riordanowiczym" półbogów. I nieważne czy pochodzą oni, jak ja, z Obozu Herosów czy z Obozu Jupiter. :)