niedziela, 14 lipca 2013

Wakacyjny konkurs


Witajcie!

Początek wakacji już za nami, a dziś przychodzimy do was z konkursem! Tym razem nie jest on związany z formą pisaną. Myślę, że wy jako czytelnicy - ludzie kreatywni i z wyobraźnią, z pewnością będziecie w stanie sprostać zadaniu jakie przed wami postawimy. 

Lato to czas odpoczynku, relaksu, zbierania sił do pracy i szkoły. Dla niektórych jest to przerwa znacząca, dla innych zaś wakacje przebiegają w mgnieniu oka. Tak czy inaczej, myślę że nie ma tu osoby, która nie chciałaby wyjechać gdzieś, by poznać świat, zwiedzić ciekawe miejsce, zasmakować nowych kultur.
Ale co obowiązkowo znajduje się w walizce mola książkowego? Oczywiście mali papierowi przyjaciele. Konkurs polegać będzie na tym, iż  macie zrobić zdjęcie jakiejś książki, ulubionej powieści, nowego nabytku czy jakiegokolwiek innego tworu literackiego. Możecie oczywiście tworzyć różne aranżacje. Im ciekawsze i oryginalniejsze pomysły tym lepsze! Jesteście w ogródku przed domem, na plaży, w górach? Weźcie do ręki aparat i pstryknijcie zdjęcie. Tytuł konkursu to "Książki na wakacjach".

Trzy najlepsze prace zostaną wykorzystane w nowym nagłówku na "Blasku" (oczywiście z dopiskiem kto jest autorem pracy), a ich autorom organizatorki konkursu (patrz: Gosiek, Sherry i Fosiek) prześlą specjalne pocztówki z ich rodzinnych miejscowości. Myślę, że nagroda jest bardzo przyjemna i jest o co się starać, by mieć co wspominać. A nuż znajdzie się wśród naszych czytelników ktoś kto kolekcjonuje pocztówki?


Zasady są proste i niespecjalnie skomplikowane.

1. Organizatorkami konkursu są Gosiek, Sherry i Fosiek
2. Konkurs trwa od 10.07 do 31.07
3. By wziąć udział należy być publicznym czytelnikiem naszego bloga.
4. W komentarzu pod tą notką trzeba napisać proste: "Biorę udział" oraz podać adres e-mail z którego wyślecie zdjęcia, byśmy wiedziały ilu prac się spodziewać
5. Nieobowiązkowym jest umieszczenie baneru konkursowego (pod spodem) na swoim blogu, by wieść o konkursie dotarła do większej ilości osób. Można również polubić nasz fanpejdż na facebook'u, jednak z uwagi na to, że nie wszyscy takowego posiadają, nie jest to obowiązkowe
6. Sponsorami nagród są organizatorki
7. Brać udział w konkursie mogą osoby mieszkające jedynie w granicach Polski
8. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w ciągu siedmiu dni po zakończeniu
9. Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mejlową oraz w notce, jednak mają obowiązek odpisać na wiadomość w ciągu siedmiu dni
10. To organizatorki wybierają trzy, ich zdaniem, zasługujące na zwycięstwo prace, warto więc wziąć udział i zawalczyć. :)
11. Prace konkursowe należy wysyłać na e-mail: blask.ksiazek@onet.pl W temacie powinien znajdować się tytuł konkursu, a więc "Książka na wakacjach".

Zachęcamy do wzięcia udziału i życzymy powodzenia! :)
Administratorki Blasku Książek