niedziela, 30 czerwca 2013

Akcja Magiczna Siódemka #6 : "Najlepsze style autorów" by Iwi

Magiczna Siódemka to akcja, dzięki której na naszym blogu raz na tydzień - w niedzielę, będą pojawiały się posty z rankingiem, którego motyw przewodni będziemy wymyślały na zmianę. Dzięki temu, my blogerki będziemy mogły poznać was czytelników, a wy nas, nasze punkty widzenia i gusta. Jeśli ktoś chciałby włączyć się do zabawy, musi wypatrywać co tydzień nowego tematu, a później napisać na swoim blogu (lub w komentarzach) notkę ze swoim własnym rankingiem. Uwaga - notka powinna zawierać baner Magicznej Siódemki z Blasku Książek, a także odnośnik do naszego bloga, a my powinnyśmy być o tym poinformowane pod jedną z notek. Serdecznie zapraszamy do zabawy!

Dzisiejszym tematem są "Najlepsze style autorów" by Iwi.


1. Richelle Mead
Chyba nikt nie zaprzeczy, że ta autorka ma "to coś". Mogę nazwać to talentem, jak i po prostu dobrze wyrobionym i lekkim stylem pisarskim. Każda fanka/ fan jej twórczości doskonale wiedzą, że ta kobieta potrafi czarować słowem.
2. Meg Cabot
Kolejna autorka, która uwiodła mnie swoim stylem. Nie jest on jakoś specjalnie wyszukany, ale jest przesympatyczny i łatwo się ją czyta. Meg Cabot potrafi uwodzić nas swoim językiem, jaki stosuje w
swoich książkach.

3. Chloe Neill
Styl tej autorki jest tak wyjątkowy, że nawet jeśli coś jest nie tak z fabułą, czy też postacią... To czyta się książkę dalej dla samego stylu. Nie, z góry mówię, że ona nie ma problemów z pisaniem książek i wszystko jest w nich idealne : )
4. Lauren Oliver
Tutaj zauroczyły mnie szczególnie opisy uczuć. W nich najbardziej widać talent autorki oraz to, że wie, o czym pisze. Ma jednak lekkie problemy z akcją i postaciami, które można jej wybaczyć C;
5. Kim Harrison
Przecudowny styl autorski. Pisze "po swojemu", a jest to na tyle dobre, że ja jestem jej oddaną fanką.
Tak jak każdej autorki z tej "Magicznej Siódemki" xD6. Gaja Kołodziej
Ta postać ma natomiast humorystyczny styl, który bardzo często doprowadza nas do napadów
śmiechu, głupawek i innych tego typu. Warto zapoznać się z jej twórczością, choćby z tego powodu.


7. Dagmara Półtorak
 To samo co wyżej. Autorka nie daje nam się nudzić. Ciągły śmiech gwarantowany : ) Nie pożałujecie sięgnięcia po jej książeczkę.

Na dziś to tyle. Liczę, ze podzielicie się ze mną Waszymi typami : )