sobota, 26 stycznia 2013

Gerie Bauer - "Numerologia dla początkujących"


Autor: Gerie Bauer
Tytuł: Numerologia dla początkujących
Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2012r
Ilość stron: 273
Ocena: 8/10

Autorka w swojej książce chciała podzielić się z nami nauką – numerologią, dzięki której będziemy mogli lepiej zrozumieć siebie oraz innych, nowo poznanych ludzi.

Cały sekret tkwi w liczbach. To one decydują o naszych losach, naszym szczęściu i powodzeniu w życiu, pracy, szkole czy miłości.
Numerologia to wspaniała nauka, która pomaga nam zrozumieć siebie, poznać nasze uzdolnienia i osobowość.
Nigdy wcześniej nie przyszłoby mi do głowy, że data naszego urodzenia, imię i nazwisko tak wiele o nas mówią.


Dzięki tej publikacji można się dowiedzieć się jak działają cyfry, nauczyć się używać liczb od 1 do 9 aby obliczyć i zapoznać się z „wibracjami energetycznymi” towarzyszącymi nam w każdej dziedzinie życia.
Możemy również dowiedzieć się, czy za miesiąc lub dwa będziemy mieć korzystny dzień czy raczej nie. Możemy również przewidzieć, co spotka nas w konkretnym dniu, miesiącu i roku.

Książka składa się z piętnastu rozdziałów oraz wstępu dotyczącego numerologii. Dzięki niej możemy dowiedzieć się co znaczy nasza data urodzenia, jaki jest nasz indywidualny dzień itd.
Bardzo zaciekawiła mnie ta dziedzina nauki i w miarę możliwości będę się starała zagłębiać w nią i poznawać jeszcze lepiej samą siebie.

Na początku wątpiłam w działanie numerologii, jednak po zapoznaniu się z nią stwierdzam, iż wszystkie opisy pasowały do mnie minimum na 90% a to naprawdę bardzo dużo. Nie chciałam wierzyć, że to działa, ale jednak.

Chcecie poznać swoją osobowość? Dowiedzieć się co znaczy wasza data urodzenia, jaki jest twój osobisty dzień i miesiąc? Zajrzyjcie do tej książki a na pewno się nie zawiedziecie!
Serdecznie polecam.