Szukaj na tym blogu

26 stycznia 2013

Gerie Bauer - "Numerologia dla początkujących"


Autor: Gerie Bauer
Tytuł: Numerologia dla początkujących
Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2012r
Ilość stron: 273
Ocena: 8/10

Autorka w swojej książce chciała podzielić się z nami nauką – numerologią, dzięki której będziemy mogli lepiej zrozumieć siebie oraz innych, nowo poznanych ludzi.

Cały sekret tkwi w liczbach. To one decydują o naszych losach, naszym szczęściu i powodzeniu w życiu, pracy, szkole czy miłości.
Numerologia to wspaniała nauka, która pomaga nam zrozumieć siebie, poznać nasze uzdolnienia i osobowość.
Nigdy wcześniej nie przyszłoby mi do głowy, że data naszego urodzenia, imię i nazwisko tak wiele o nas mówią.


Dzięki tej publikacji można się dowiedzieć się jak działają cyfry, nauczyć się używać liczb od 1 do 9 aby obliczyć i zapoznać się z „wibracjami energetycznymi” towarzyszącymi nam w każdej dziedzinie życia.
Możemy również dowiedzieć się, czy za miesiąc lub dwa będziemy mieć korzystny dzień czy raczej nie. Możemy również przewidzieć, co spotka nas w konkretnym dniu, miesiącu i roku.

Książka składa się z piętnastu rozdziałów oraz wstępu dotyczącego numerologii. Dzięki niej możemy dowiedzieć się co znaczy nasza data urodzenia, jaki jest nasz indywidualny dzień itd.
Bardzo zaciekawiła mnie ta dziedzina nauki i w miarę możliwości będę się starała zagłębiać w nią i poznawać jeszcze lepiej samą siebie.

Na początku wątpiłam w działanie numerologii, jednak po zapoznaniu się z nią stwierdzam, iż wszystkie opisy pasowały do mnie minimum na 90% a to naprawdę bardzo dużo. Nie chciałam wierzyć, że to działa, ale jednak.

Chcecie poznać swoją osobowość? Dowiedzieć się co znaczy wasza data urodzenia, jaki jest twój osobisty dzień i miesiąc? Zajrzyjcie do tej książki a na pewno się nie zawiedziecie!
Serdecznie polecam. 

 

7 komentarzy:

 1. Wprawdzie nie jestem fanem numerologii, ale muszę stwierdzić, że "coś jest na rzeczy". Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja zupełnie nie wierzę w numerologię i inne tego typu rzeczy, dlatego książkę tę sobie daruję ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Rany - jak dla mnie totalna nowość. Nigdy nie wierzyłam w te wszystkie horoskopy, wróżby, znaczenia itd. itp. ale myślę, że chciałabym tę książkę przeczytać. Tak dla zaspokojenia ciekawości ^^

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja uwielbiam robić portrety numerologiczne :), sama mam posta o numerologii http://littlerealsmile.blogspot.com/2012/09/magia-numerologii.html

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakoś mnie ta pozycja nie interesuje:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Raczej książka nie dla mnie. :))

  OdpowiedzUsuń
 7. Kilka dni temu trafiłem w nocy na jakiś program telewizyjny z wróżbitami, oni też tam stosują m.in. numerologię :p Całkiem mnie to zainteresowało :D

  OdpowiedzUsuń

Cześć!
Bardzo się cieszę, że tutaj jesteś. Chciałabym, abyś podzielił(a) się swoim zdaniem na temat przeczytanego postu. Będzie mi bardzo miło.

OBSERWUJĄCY